Materiálno-technické vybavenie

ZŠ má veľmi dobré podmienky, je plynofikovaná, kapacitne postačuje.

Škola má päť učební.
Jedna učebňa je účelovo veľmi dobre vybavená na vyučovanie telesnej výchovy. V učebni
informatiky sa nachádza 13 kusov PC pre žiakov, 1 notebook pre učiteľa a 1 dataprojektor. Učebné pomôcky a didaktická technika sú moderné a v dobrom stave. Na škole máme v každej triede interaktívny dataprojektor, interaktívnu tabuľu a notebook. V každej triede je biela popisovacia magnetická tabula, ktorá slúži aj na prácu s video projektorom. Škola vlastní dve čierno-biele kopírkya jednu farebnú kopírku Canon so skenerom, čo výrazne skvalitnilo edukačný proces na škole. Vo všetkých triedach sú nové školské lavice a stoličky. V každej triede je nový nábytok, na chodbách celej školy a vo všetkých učebniach sú nové podlahy. Vyučujúce majú svoju zborovňu. Na škole sú dva kabinety s učebnými pomôckami a školská knižnica. Počas školského roka riaditeľka školy zakúpila nový nábytok do riaditeľne. Na chodbe a v archíve sú vstavané skrine s učebnými pomôckami. V priestoroch chodby je vkusne zariadená šatňa pre žiakov.

V čase letných prázdnin (2018) sa dokončila fasáda na budove, vymaľovalo sa logo školy, mantinely a panely po celom obvode multifunkčného ihriska. V areáli školy je ovocný sad o ktorý sa starajú žiaci školy, zamestnanci školy a OcÚ. Športový areál s multifunkčným ihriskom, ktorý sa využíva aj v zimnom období ako klzisko je oplotený a vybavený ochrannými mantinelmi. Ihrisko sa využíva počas celého roka. Budova školy je zateplená, má nové plastové okná a vchodové dvere. Na škole sú vymaľované všetky učebne, chodby, sklady, vrátane zborovne a riaditeľne. Areál školy je oplotený novým pletivom. Vchod do pivničných priestorov je upravený tak, aby zodpovedal bezpečnostným predpisom.

mobilní aplikace V OBRAZE
Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Dnes je štvrtok, 2.7.2020, 14:59:41